Kontakt oss

Kontakt oss
Sending

Informasjon

Fana Stein & Gjenvinning AS

Postadresse:
Fanaveien 221C
5239 Rådal

Besøksadresse:
Skeievegen 76, 5239 Rådal
T: 55 11 87 50
E: post@fsg.no

Hovedområder

Driften i Stendafjellet er delt inn i to hoveddeler: Steinuttak/steinknuseverk og deponi for forurensede masser.

      

Kontakter – Deponi

Karsten Gundersen

Karsten Gundersen

Daglig leder

M: 93 41 44 10
E: karsten@fsg.no

Roar Klubnes

Roar Klubnes

Markedssjef

M: 934 14 411
E: roar@fsg.no

Sigrun Storheim

Sigrun Storheim

Kvalitets og Miljøleder

M: 45 28 55 98
E: sigrun@fsg.no

Laila Olsen

Laila Olsen

Økonomi/kontormedarbeider

M: 92 42 19 95
E: laila@fsg.no

Kontakter stein

Harry Håvardstun

Formann vekt

M: 411 08 750
E: harry@fsg.no

Thor Mathisen

Økonomi/Regnskap

M: 411 08 756
E: thor@fsg.no

Ivar Nødtvedt

Driftssjef

M: 411 08 755
E: ivar@fsg.no

FSG

Ordrekontor

T: 55 11 87 50
E: vekten@fsg.no

Dan Cato Christoffersen

Driftsleder

M: 906 64 572

Anna Källman

Vektoperatør

E: anna@fsg.no